EHR jauns projekts “Zaļā zona”

Kā ne tikai ņemt, bet arī dot dabai atpakaļ? Kā pieņemt videi draudzīgus lēmumus ikdienā, dzīvot atbildīgi un ilgtspējīgi?

EHR sadarbībā ar Latvijas Vides aizsardzības fondu uzsāk jaunu projektu “Zaļā zona”, kurā aicināsim mainīt savus ikdienas paradumus, lai mēs dzīvotu zaļākā pasaulē.

Reklāmas aģentūras TBWA Latvija vadītājs un radošais direktors Kaspars Eglītis katru nedēļu aicinās uz sarunu kādu ekspertu, lai uzzinātu vairāk par notiekošo dabā un to, kā aprites ekonomikas principus varam ieviest savā ikdienā. Sarunas klausies EHR mājas lapā un aplikācijā sadaļā Podkāsti, kā arī Spotify. Sarunu video ierakstus meklē YouTube!

Katru otrdienu un ceturtdienu EHR un EHR Superhits ēterā klausies “Zaļās zonas” rubriku, kurā ar humoru atklāsim interesantus faktus, noderīgus padomus un paskatīsimies uz pasauli ar citu acīm. Pirmajā rubrikā satiksies vietējā Rīgas vārna un ceļa jūtīs esošā bezdelīga, lai parunātu par putnu aktualitātēm rudenī.

Savukārt kopā ar interesantām personībām dosimies piedzīvojumos “Zaļās zonas” video sērijā. Pirmajā sērijā aktrise Marija Linarte viesosies pie Ingmāra Līdakas, lai iepazītu dārza paralēlo pasauli. Video skaties EHR mājaslapā un aplikācijā, kā arī Facebook un YouTube kanālos.

Reizi mēnesī sadarbībā ar biedrību “Vides Vārds” un TvNet veidosim ekspertu rakstu sēriju, kas sniegs padziļinātu ieskatu vides aizsardzības jautājumos.

Projekta sadarbības partneri: producenti “Story Hub”, biedrība “Vides vārds” un TvNet.

Projektu finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds.

Atbildēt