Vides Vēstis 2019.gadā

Pirms nododam jūsu vērtējumam šī gada pirmo drukāto žurnālu “Vides Vēstis”, pastāstīsim, cik ļoti viss būs savādāk, kā aizvadītajos 20 gados. Laiki mainās un mums jāseko tiem līdzi – ja agrāk tikai ar puskāju dzīvojām internetvidē, tad turpmāk žurnālu sagaida pārmaiņas.

Šogad uz papīra tiks drukāti tūkstoš žurnālu un nogādāti visās Latvijas publiskajās bibliotēkās un pašvaldībās. Nopirkt žurnālu varēs kioskos (informācija uz sarakstu, tieši kuros, būs publicēta mūsu mājaslapā, kad drukātais žurnāls iznāks). Abonēt žurnālu šogad nevarēs.

Pērn līdz ar mājaslapas sakārtošanu iekārtojāmies arī facebook.com platformā, kur paralēli twitter čivinātavai publicējam saites uz jaunākajiem rakstiem un aktuālo vides un dabas jomā no citiem avotiem. Turpmāk regulāri būs ziņas ne tikai no pasaules, bet arī no Igaunijas un Lietuvas.

Jau pavisam drīz uzzināsi, kurš no Latvijas ezeriem pirms simts gadiem bija putniem bagātākais, kur audzēja plēšputnus Eiropas galma medībām, kā arī to, kā igauņi rūpējas, lai Latvijā iedzīvotos lāči un kāpēc lietuvieši Šatrijas pilskalnā sargā uguni.

Katru nedēļu mājaslapā un sociālajos tīklos publicēsim vairākus rakstus, tāpēc dalies ar šo ziņu, lai tavi draugi un sekotāji arī uzzina, ka “Vides Vēstis” var lasīt gan datorā, gan mobilajā ierīcē – kad vien gadās brīvs brīdis, turklāt netērējot naudu un papīru. Katrs tavs pieskāriens jēdzīgam saturam vairo argumentus, kāpēc mums joprojam ir vajadzīgs speciāls žurnāls par vides un dabas aizsardzību.

Lasi Vides Vēstis tīmeklī!

*www.videsvestis.lv lapā teju atrodami visi raksti, kas uzrakstīti žurnālā šajā gadsimtā – tie publicēti pa tēmām nesaistīti ar iznākšanas datumu, kā arī iespējams skatīt un lejupielādēt drukātā žurnāla PDF versiju.

Vides Vēstis komanda

Atbildēt